Oferta

- SANKTUARIA - MARYJNE


SANKTUARIA  MARYJNE

Maryjnym szlakiem w Europie Zachodniej…

 

Warszawa –

Lyon – Ars – La Salette – Awinion – Carcassonne – Lourdes – Montseratt – Costa Brava – Barcelona

 Warszawa

                                           

PROGRAM:                                                                                                           TERMIN: 23 - 30 września 2018 r.

I dzień (23 września - niedziela)
[Warszawa – Lyon]

Spotkanie z pilotem na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Po odprawie biletowo-bagażowej wylecimy do Lyonu, z międzylądowaniem w Niemczech. Z lotniska w Lyonie autokarem przejedziemy do hotelu na nocleg.

II dzień (24 września - poniedziałek)
[Lyon – Ars – La Salette]

Po śniadaniu udamy się w miejsca związane z życiem i działalnością sługi Bożej Pauliny Jaricot oraz św. Jana Marii Vianney. Pierwszym z nich będzie bazylika Najświętszej Maryi Panny w Lyonie. Następnie udamy się do miejscowości Ars w której nawiedzimy Bazylikę mniejszą pw. św. Sykstusa oraz plebanię patrona proboszczów. Po pobycie w Ars wyjedziemy w kierunku malowniczego La Salette. Po obiadokolacji weźmiemy udział w wieczornym nabożeństwie w Bazylice oraz procesji z lampionami.  Noc spędzimy w Domu Pielgrzyma.
La saletteIII dzień (25 września - wtorek)
[La Salette – Awinion]

Po śniadaniu spędzimy czas w alpejskim Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w La Salette, położonym na wysokości 1800 m n.p.m. Zapoznamy się z Orędziem Matki Bożej oraz odkryjemy historię Sanktuarium. Następnie wyjedziemy w kierunku Awinion. Po południu zwiedzimy miasto, które przez ponad cztery stulecia było siedzibą papieży. Następnie udamy się do hotelu na obiadokolację i nocleg.


IV dzień (26 września - środa)
[Awinion – Carcassonne – Lourdes]

Po śniadaniu opuścimy Awinion i wyruszymy w kierunku Lourdes. Po drodze zatrzymamy się, aby zwiedzić Carcassonne, które słynie z zabytkowej średniowiecznej architektury. Następnie udamy się do Lourdes, gdzie zostaniemy zakwaterowani w hotelu. Po kolacji weźmiemy udział w wieczornej Procesji Maryjnej ze Świecami.

Carcasonne

V dzień (27 września - czwartek)
[Lourdes]

Cały piąty dzień poświęcimy na modlitwę i wypoczynek w Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes. Po śniadaniu nawiedzimy m.in. Bazylikę Niepokalanego Poczęcia, Kościół św. Bernadety oraz Źródło Massabielle. Po kolacji chętni będą mogli wziąć udział w wieczornej Procesji Maryjnej ze Świecami.

Lourdes 2

VI dzień (28 września - piątek)
[Lourdes – Montseratt - Barcelona]

Po śniadaniu zjedzonym w hotelu, przekroczymy granicę z Hiszpanią i udamy się w kierunku  Opactwa Matki Bożej w Montseratt. W pięknie położonym Opactwie spędzimy niedzielne popołudnie, a następnie przejedziemy na obiadokolację i nocleg do hotelu, położonego
w okolicach Barcelony.

VII dzień (29 września - sobota)
[Barcelona – Costa Brava]

Przedostatni dzień przeznaczymy na stolicę Katalonii. Po śniadaniu wyruszymy na spacer po Barcelonie, podczas którego zobaczymy m.in.: Bazylikę Mniejszą Sagrada Familia, Dzielnicę Gotycką oraz Kolumnę Kolumba. Po południu wypoczniemy na słynnym wybrzeżu Costa Brava nad Morzem Śródziemnym. Po wszystkim czeka nas posiłek i nocleg w hotelu.

Fotolia 108389062 Subscription Monthly M

VIII dzień (30 września - niedziela)
[Barcelona – Warszawa]

Po śniadaniu odbędzie się transfer na lotnisko w Barcelonie. Po odprawie biletowo-bagażowej wylecimy do Warszawy (z międzylądowaniem
w Niemczech), gdzie zakończy się nasza pielgrzymka.

*Każdego dnia w programie przewidziana jest Msza Święta.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.                               CENA: 3 550 PLN/osoba


Program Pielgrzymki

 

Umowa-zgłoszenie

 

Rezerwuj online

 

 

 
WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:
 
Baner 2 Baner 4 Baner 1 Baner popr 3
facebook